سیس وب

فال-فال روزانه-طالع بینی-fal
سیس وب

فال-فال روزانه-طالع بینی-fal

سیس وب

فال-فال روزانه

فال روزانه 19 آذر 1394 | فال روز پنجشنبه 19 آذر

يكشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰ ق.ظفال روزانه 19 آذر 1394 | فال روز پنجشنبه 19 آذر          


   از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!…                

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از آن زمان هایی است که از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید، شاد هستید. احساس شادی، اعتماد به نفس و پرانرژی بودن باعث می شود تا با توان زیاد به کارهای خود رسیدگی کنید. حس سخت تلاش کردن شما امروز بیش از پیش می شود. اما زیاده‌روی نیز نکنید. بهتر است ساعاتی را نیز به خود استراحت بدهید. نیروهای امروز باعث می شوند ارتباطات اجتماعی خوبی داشته باشید و همه را دوست دارید. البته نه به این مفهوم که شخص خاصی در نظرتان باشد. شما از شخصیت کنونی خود بسیار راضی هستید و از اینکه می توانید دیگران را به خود جذب کنید احساس غرور می کنید. شاید با افراد غریبه ای هم صحبت شوید که هرکدام داستان خاصی برای تعریف دارند.


فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برای به اتمام رساندن کارهای عقب افتاده بهترین فرصت است. انرژی و اشتیاق شما برای انجام کارها زیاد است. اگر کارهای زیادی برای انجام دارید نهراسید و با اولویت‌بندی صحیح، اجرای آنها را آغاز کنید. البته باید سعی کنید از وسوسه وقت گذرانی با دیگران بگذرید و روی انجام پروژه های خود تمرکز کنید. برای تفریح کردن زمان زیاد است. البته رابطه عاطفی و عاشقانه شما امروز بسیار خوب خواهد بود. اگر مجرد و به دنبال عشق جدید هستید، باید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. امروز می توانید فرد مناسبی برای خود بیابید و با او یک دوستی خوب را آغاز کنید.


فال روزانه متولدین خرداد

برای آغاز پروژه های عقب افتاده، امروز بهترین زمان است. شما نیروی روحی، فکری و جسمی زیادی در خود احساس می کنید. شاید روز خود را با بازی یا کار پر کنید. هر چه که باشد به بهترین شکل ممکن پیش می رود و می توانید با اعتماد به نفس کامل آنها را به انجام برسانید. انرژی های امروز، لحظه های بسیار خوبی برای شما و عشقتان رقم زده اند. از انرژی های فضا نهایت استفاده را ببرید و برای تفریح با دوستان بیرون بروید. نیروی عشق امروز شما دونفر را بیش از پیش به هم نزدیک خواهد کرد.


فال روزانه متولدین تیر

امروز بیش از چندین روز اخیر احساس انرژی داشتن دارید. می توانید به واسطه نیروی مضاعفی که یافته اید، همه کارهای عقب افتاده را به انجام برسانید. با زمان بندی درست می توانید همه کارها را به بهترین شکل انجام دهید و از آنها لذت نیز ببرید. هر گونه وسوسه تنبلی را از خود دور و فهرستی از کارهای لازم الاجرا را برای خود تهیه کنید تا پیش از آغاز، بدانید چه باید بکنید. امروز خیلی احساساتی نیستید و نمی توان گفت روزی عاشقانه در پیش دارید. اما رابطه شما و نامزدتان بسیار خوب خواهد بود و با هم بیرون، رستوران یا نزد دوستان می روید. شاید رابطه عمیق روحی با هم نداشته باشید، اما در کنار هم احساس آرامش و خوشبختی دارید.


فال روزانه متولدین مرداد

یکی از آسان ترین و شادترین روزها در انتظار شما است. کاش هر رو این گونه بود. می توانید همه کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اگر وسوسه هایی برای تنبلی به سراغ شما آمد، فورا آن را از خود دور کنید. حیف این همه انرژی که بخواهید با تنبلی از بین ببرید. امروز دست به هر کاری بزنید، بسیار عالی انجام خواهد شد. امروز ناخودآگاهتان شما را از خانه بیرون می کشد تا در یک گردهمایی اجتماعی شرکت کنید و مهارت های خود را با دیگران نشان دهید. امروز در نظر اطرافیان خوش می درخشید. برای داشتن جاذبه ظاهری نیز بهترین لباس های خود را بپوشید. این باعث می شود با فرد جدیدی آشنا شوید که دوست دارید در مورد موضوع صحبت های شما نظرات جالبی بیان کند.


فال روزانه متولدین شهریور

امروز احساس می کنید بسیار پر انرژی و سردماغ هستید. از این فرصت برای انجام کارهای حرفه ای و کارهای خانه استفاده کنید. این همه انرژی و احساسات خوب چیزی نیست که هر روز آن را تجربه کنید. بنابراین، از آن نهایت استفاده را ببرید. به هیچ عنوان تنبلی نکنید و انرژی امروز خود را برای ورزش، یا کارهای ارزشمند صرف کنید. احساسی که از عشق دارید امروز بسیار خوشبینانه و پاک است. اصطلاحا به آن می گویند عشق افلاطونی. احتمالا در گفت‌وگوی بسیار دوست داشتنی شرکت خواهید داشت که نظر شما را بسیار به خود جلب می کند و علاقه خاصی به آن فرد پیدا می کنید. این آشنایی در آینده بیشتر از یک دوستی ساده خواهد بود.


فال روزانه متولدین مهر

نیروهای آسمانی امروز، قدرت و انرژی جسمی و روحی بسیاری به شما هدیه می دهند. از آنها در جهت بهبود امور و انجام کارهای به تعویق افتاده استفاده کنید. امروز بهترین زمان برای برنامه ریزی و اولویت بندی برای انجام پروژه ها کاری و تحقق اهداف است. بدون رنج، گنج میسر نمی شود را شعار زندگی خود کنید و بدانید می توانید با ریسک کردن به اهداف بزرگ خود دست پیدا کنید. اگر مجرد هستید و می خواهید برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، بدانید که خوش یمن با شما همراه است. شما هر دو بسیار با هم جفت هستید و این رابطه می تواند به یک عشق افلاطونی منتهی شود.


فال روزانه متولدین آبان

یکی از بهترین روزهای خود را تجربه خواهید کرد. منتظر رویدادهای خوب و خوشحال کننده باشید. شانس امروز با شما یار است و می توانید با انرژی زیاد همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن، انجام دهید. ایده های خلاقانه و ارزشمندی به ذهنتان خطور می کند. با هوش و ذکاوت ذاتی، قدم های هوشمندانه برای تحقق رویاهای خود بردارید. برای اینکه بتوانید توجه فردی که دوست دارید را به خود جلب کنید، باید مدام حرف بزنید. صحبت کردن در موضوع های ارزشمند باعث می شود تا او به سمت شما کشش پیدا کند. شاید در انتها بتوانید به او نزدیک تر شوید و دوستی برقرار شود.


فال روزانه متولدین آذر

انرژی زیادی که در وجود شما هست باعث می شود حس کنید در بالای دنیا قرار دارید. امرزو با همه وجود برای تحقق رویاها و انجام کارهای خود تلاش می کنید. به هیچ عنوان خامِ وسوسه های تنبلی نشوید زیرا زمان برای تنبلی بسیار است. امروز باید از این همه انرژی نهایت استفاده را ببرید. این انرژی نه تنها جسمی که روحی و فکری هم هست. البته مقداری از آن را برای روابط اجتماعی خود حفظ کنید. از اینکه در مساله خاصی اطلاعات زیادی دارید و می توانید راهکار مناسب برای آن ارایه کنید، احساس غرور خواهید کرد. البته ممکن است با فردی روبه رو شوید که در این رابطه با شما وارد بحث شود و این مکالمه باعث شود تا به او علاقه مند شوید. در نتیجه این احساس احتمالا به او پیشنهاد آشنایی خواهید داد و ملاقات های بیشتری با هم خواهید داشت.


فال روزانه متولدین دی

روز شاد و پر انرژی‌ای آغاز خواهید کرد. اگر در این اواخر احساس کسل و خسته بودن داشته اید، بدانید امروز همه آن حس های منفی از بین خواهند رفت. قدرت روحی و فکری شما نیز زیاد می شود. همه مسایلی که تا دیروز سخت و طاقت فرسا به نظر می رسیدند، امروز به بهترین و آسان ترین شکل انجام خواهند شد. بهتر است برای داشتن یک برنامه ریزی درست، فهرستی از کارهای خود را تهیه و آنها را اولویت بندی کنید. در انتهای روز از تعداد و کیفیت کارهایی که انجام می دهید بسیار خرسند خواهید بود. با اعتمادبه نفسی که امروز دارید، می توانید فرد مناسبی برای خود بیابید. فردی که شاد باشد و بتواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. رابطه شما دونفر بسیار خوب خواهد بود و موجب شادی هر دوطرف می شود.


فال روزانه متولدین بهمن

امروز تصور می کنید بیش از همیشه انرژی دارید و این کاملا صحت دارد. اگر کارهای عقب افتاده دارید امروز بهترین فرصت برای تکمیل آنها است. از نظر فکری، روحی و جسمی بسیار قوی و پرانرژی هستید. از آن نهایت استفاده را ببرید و تنبلی را کنار بگذارید. با اعتماد به نفس خوب خود می توانید رابطه اجتماعی خوبی با دیگران داشته باشید. بخشی از زمان خود را به بیرون رفتن با دوستان اختصاص دهید. برای یافتن نیمه گمشده نیز امروز بهترین زمان است. از انرژی های زیاد امروز استفاده کنید تا فرد رویاهای خود را بیابید.


فال روزانه متولدین اسفند

امروز را با انرژی و قدرت فکری زیاد آغاز می کنید. هر کاری که در فهرست بایدها هستند امروز به بهترین نحو انجام می شوند. امروز هر کاری را آغاز کنید، بدون شک آن را تمام خواهید کرد. برای این مساله باید کارها را اولویت بندی کنید و تنبلی را کنار بگذارید. کاری نیست که نتوانید آن را انجام دهید. امروز به فردی که همچون شما به مسایل فراواقعی کشش دارد، علاقه مند می شوید. امروز همه چیز به نفع شما است و می توانید با مهارت کامل، همه اعتقادات و طرز فکر خود را به دیگران تلقین کنید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
چت چت روم چت روم فارسی چتروم آهنگ جدید مهراد جم اهنگ های آرون افشار تمام آهنگ های رضا بهرام دانلود آهنگ عید نوروز 99 آهنگ بی کلام آهنگ بندری جدید شاد آهنگ کردی شاد آهنگ های پرطرفدار جدید اهنگ شاد جدید