سیس وب

فال-فال روزانه-طالع بینی-fal
سیس وب

فال-فال روزانه-طالع بینی-fal

سیس وب

فال-فال روزانه

پیوندها

فال روزانه 22 دی 1394 | فال روز سه شنبه 22 دی

جمعه, ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۰۷:۰۰ ب.ظ

فال روزانه 22 دی 1394 | فال روز سه شنبه 22 دی


   از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!…                   

             

 


فروردین

امروز را به خواب و استراحت اختصاص دهید. از روزهای آینده، فشار کاری شما زیادخواهند شد. پس برای اینکه قوای کافی داشته باشید، امروز و فردا را بخوابید. خواب های که می بینید، می تواند نشانه هایی از آینده شما داشته باشند. بی تفاوت از کنار آنها عبور نکنید. برای یافتن آرامش باید بیشتر به خودتان بها دهید. از امروز تا ۵ هفته دیگر شاهد تغییراتی در زندگی خود خواهید بود. به عشقتان بگوید برای اینکه بتوانید راه خود را پیدا کنید، به تنهایی نیاز دارید تا از دستتان دلخور نشود.

اردیبهشت

امروز احتمالا کمی عصبی و کلافه هستید و ممکن است هر مساله ای اعصابتان را به هم بریزد. احساس می کنید همه کارهای شما با رقابت دیگران همراه شده است. اما همه را با یک چوب نزنید. این مساله نگرانتان کرده و تصور می کنید چطور می توانید اهداف کاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. همکاری گزینه خوبی برای امروز شما نیست. اما برعکس، در جمع بودن می تواند تا اندازه ای از انرژی های منفی شما بکاهد. اگر به دنبال فرد جدید هستید، از امروز تا ۵ هفته آینده می توانید او را ملاقات کنید.

خرداد

دوست دارید در کار خود بهترین باشید. برای این مساله نباید به دنبال معجزه باشید. باید تلاش کنید. باید چشمانتان را باز کنید و از دیگران کمک بگیرید. اینکه کار خود را عوض کنید یا موقعیت کنونی خود را تغییر دهید، می توانید در این مسیر به شما کمک کنذ. حتی تغییر روش کاری هم اثرات سازنده ای دارد. احتمال دارد در محیط کار عاشق یکی از همکاران بشوید. همین مساله کمک می کند تا همه تلاشتان را بکنید تا در محل کار، کار و لذت را با هم یکی کنید و با اشتیاق بیشتری به امور و وظایف شغلی خود برسید.

تیر

از مکان های تنگ و تاریک می ترسید و به اصطلاح، تنگناترسی دارید؟ اگر قصد سفر دارید، مکان های را انتخاب کنید که این مشخصات را نداشته باشند. شاید برای یک ماموریت کاری مجبور به سفر باشید. هر چه که هست، همه تلاشتان را بکنید که کار و سفر برایتان لذت بخش باشد و بیهوده با افکار منفی خودتان را آزار ندهید. از امروز تا ۵ هفته دیگر می توانید منتظر آغاز یک رابطه عاشقانه یا بهبود رابطه کنونی خود باشید. به سفر و هیجان و تفریح و خوش فکر کنید که در روزهای آینده در خدمت شما خواهند بود.

مرداد

امروز با برنامه ریزی درست دارایی مالی و وقت خود می توانید روزهای بسیاری خوبی در آینده نزدیک برای خود بسازید. به طور مثال، با سرمایه گذاری درست در یک پروژه یا تغییر شغل، یا به عهده گرفتن کارهای هنری مواردی هستند که می توانند در اوضاع مالی زندگی شما تغییر ایجا کنند. در کنار همه اینها، به سفر و استراحت هم فکر کنید. وقتی ذهنتان باز باشد، ناخواسته پول را به سمت خود جذب خواهید کرد. اگر می خواهید بیشتر به کارهای شخصی برسید، این مساله را با عشقتان در میان بگذارید و بخواهید امروز شما را درک کند و تنهایتان بگذارد.

شهریور

امروز احساس می کنید با دیگران خیلی تفاهم ندارید و همه رفتارهای آنها برایتان سوال ایجاد می کند. همین مساله موجب می شود در پشت رفتارها و حرف های آنها مخفی شوید و نه نظری بدهید نه کار ویژه ای انجام دهید. اما اینکه راستای فکری شما با بقیه فرق داشته باشد به این مفهوم نیست که آنها یا شما بد هستید. فقط با هم فرق دارید. پس گوشه عزلت نگیرید و با دید مثبت، برای آخر هفته برنامه ریزی کنید. اگر هم مسایل شخصی برایتان خیلی مهم تر است، با عشقتان حرف بزنید تا احساسات امروز شما را درک کند. امروز حسابی به خودتان برسید، استخر و ماساژ بروید و غذاهای خوب میل کنید. چت روم فارسی

مهر

امروز بیشتر مراقب خودتان باشید. بیشتر به خودتان بها دهید و همانند شاهزاده با خود رفتار کنید. رژیم غذایی خود را تغییر دهید. به هم ریختگی های اطراف را مرتب کنید. حتی در ذهن خود نیز افکارتان را سامان دهید. یک روند تغییر مثبت در روزهای آینده در انتظار شما است. احتمال اینکه در آخر هفته به سفر بروید، زیاد است. امروز بیش از همیشه با عشقتان مهربان خواهید بود و با درک بسیار خوبی که از او دارید، می توانید حس های مثبتی به او منتقل کنید. این مساله کمک می کند تا میزان درک و توجه میان شما بیشتر شود و روزهای خوبی برای خود رقم بزنید.

آبان

خودتان را توصیف کنید. از خلاقیت و استعداد هنری که در وجود شما هست، برای وصف توانایی های خود استفاده کنید. برای اینکه از همه توان خود بهره بگیرید، اعتماد به نفس کامل داشته باشید و با صدای بلند، ایده هایتان را بیان کنید. یا آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب، به مرحله اجرا در بیایند. از امروز تا ۵ هفته دیگر، روزهای عاشقانه و لحظه های شاد در انتظار شما است. با عشقتان برای سفر برنامه بریزید. یا در کنار هم خاطره هایی خلق کنید که تاکنون نداشته اید. اگر مجرد هستید، به دنبال فردی باشید که بیشتر با روحیات شما تناسب دارد و با هر کسی طرح دوستی نریزید.

آذر

امروز زمان تغییر و نوسازی است. از امروز تا ۵ هفته آینده می توانید تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید. به ترمیم و تصحیح و تغییر وضعیت موجود باشید. امروز بیشتر به وجود خود بها دهید. غذاهای خوب میل کنید. حمام آب گرم بگیرید، ماساژ بروید یا یوگا کنید. همه کارهایی که می تواند موجب آسایش بیشتر روح شما بشوند را انجام دهید و اصلا به خودتان بد نگذرانید. از امروز تا ۵ هفته آینده، رابطه عاشقانه شما تغییرات بسیاری را شاهد خواهد بود که همه مثبت و عالی هستند.

دی

در مورد خواسته ها، اهداف و افکار خود با صدای بلند حرف بزنید. این مساله کمک می کند تا دیگران هم به شما کمک کنند تا بتوانید افکار خود را پرورش دهید و فانتزی های خود را به واقعیت بیشتر نزدیک کنید. این را همیشه در خاطر داشته باشید، تصمیماتی که دسته جمعی گرفته می شوند، همیشه نتیجه بهتری دارند. از بحث کردن با افراد مخالف دست بردارید. آنها فقط وقت شما را می گیرند و زمانتان را هدر می دهند. از امروز تا ۵ هفته آینده تغییرات مثبت خوبی در زندگی عاطفی شما ایجا می شود و می توانید از هیجان و عشق زیادی بهره مند شوید.

بهمن

باز هم مسایل پولی همه ذهنتان را پر کرده است. دایم به دنبال راهی برای افزایش درآمدتان هستید. از امروز تا ۵ هفته دیگر، یک روند جدید در زندگی شما اغاز می شود. اول از همه باید اعتماد به نفس داشته باشید تا استعدادهایتان را کشف کنید. سپس به واسطه آنها، راه های جدیدی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید. ورزش و تغذیه درست را در دستور کار خود قرار دهید. باید از فضای استرس و ناراحتی دور باشید. برای این منظور،  به رابطه عاشقانه تان هیجان زیاد بدهید.

اسفند

امروز مجبور نیسیتد برای جلب توجه دیگران تلاش کنید. اگر برخی از افرا خیلی همفاز شما نبودند، مهم نیست. مهم این است که خودتان از کارهای خود راضی باشید. برای اینکه آرزوها و اهدافتان رابرآورده کنید، اعتماد به نفس داشته باشید. ورزش کنید و به خوردن خوراکی ها و نوشیدنی های سالم روی بیاورید. ذهنتان مملو از ایده های خوب است، آنها را با صدای بلند بیان کنید. همه اطرافیان در انتظار طرح هایتان هستند. فقط باید خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، از امروز تا چند هفته دیگر با فرد موردعلاقه تان آشنا خواهید شد و یک رابطه دوطرفه بسیار خوب را آغاز خواهید کرد.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
چت چت روم چت روم فارسی چتروم آهنگ جدید مهراد جم اهنگ های آرون افشار تمام آهنگ های رضا بهرام دانلود آهنگ عید نوروز 99 آهنگ بی کلام آهنگ بندری جدید شاد آهنگ کردی شاد آهنگ های پرطرفدار جدید اهنگ شاد جدید